İşletmeler
- Ana Sayfaya Dön
- Geri Dön
 
- AKM'de Bu Hafta
- Birim Logoları
- Galeri
- Sitene Ekle
 

AKM - Adapazarı Kültür Merkezi

AKM; Adapazarı'nda en gözde mekanı olmakla beraber, hem halkımız için hem de şehrimize gelen öğrenciler için vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Sinema salonları, Kafeterya , Fast Food, Cafe Factory, Gökyüzü Teras Cafe, Sergi Salonu ve yeni hizmete açılan kış bahçesi ile şehrimize görsellik ve güzellik katmaktadır.

-1. Katta,  2 sinema salonu ve sergi salonu hizmet vermektedir. 88 kişilik kapasiteye sahip sinema salonlarının yanısıra; Sergi salonunda da sanatsal çalışmalara yer verilmektedir.

Zemin Kat;  Fast Food bölümü, iki büyük sinema salonu, Cafe Factory ve Özsüt  bölümlerinden oluşmaktadır. 1. ve 2.sinema salonları  314 ve 130 kişilik kapasite ile   sinema severlere hizmet vermektedir.

1.Kat; Cam Mekan ve Cafe&Restaurant bölümü ile alternatif mekanlar sunmaktadır.

Şehrin göbeğinde bu güzel mekanın en üst katında ise 350-400 kişilik Gökyüzü Teras  Cafe bulunmaktadır. Akşamları müzik severlere canlı müzik fasılları ile gündüz ve gece şehre renk katan bu yer ayrıca Mini Çocuk parkı ile ailece gelenlere de hizmet vermektedir.

AKM'nin -2. katındaki 350 kişilik tiyatro salonu; modern sahnesi, kulisleri ve fuayesi ile bir ilk olma özelliğini taşıyor. -1. katında iki sinema salonu ve sergi salonu hizmet veriyor. Bu katta yer alan sergi salonunda her zaman sanatın farklı renklerini görebilirsiniz.

AKM; Kahvaltı Keyfi için hafta içi 07:30-11:00 ve hafta sonları 07:30-13:00 saatleri arasında  müşterilerine güzel bir ortam sağlamaktadır.

282 19 99 ALO AKM PAKET SERVİS hizmeti ile de evlere ve iş yerlerine servis yapılmaktadır.

Türkiye'de ve Dünya'da kendini kanıtlamış ve artık bir marka olan Özsüt Tatlılarını Adapazarı'na getiren AKM ; bu harika tatları, müşterilerinin damak zevkine sunuyor. Bünyesine kattığı AKM Vizyon Salonları ile beraber  toplamda 6 sinema salonunda  vizyondaki filmleri sinemaseverlere sunmaktadır. AKM Vizyon Cafeterya ise Adapazarlı'lar için alternatif bir seçenek. Öğrencilere yönelik toplu sinema gösterimleri ile kültürel etkinlikleri desteklemektedir.